Witaj na moim Blogu

Jeżeli jesteś na moim blogu może to oznaczać, że poszukujesz informacji na tematy prawne w branży kosmetycznej.

Blog Kosmetyka Prawo to blog prawniczy, publikuje w nim najnowsze nowinki oraz analizuje różne tematy zgodności prawnej w branży beauty.

…Blog nie jest poradą ani opinią prawną, ma jedynie charakter analityczny, punkty widzenia, natomiast nie należy sugerować się we własnej sprawie treściami tu zawartymi – z prostego powodu – każdy stan faktyczny jest inny i wystarczy jeden mały szczegół aby dana treść przeczytana w internecie nie była adekwatna do danego stanu faktycznego. Dlatego daleka jestem od jakichkolwiek wzorów czy też pouczania kogokolwiek. Jeżeli zatem potrzebujesz porady prawnej skontaktuj się z prawnikiem w celu indywidualnej konsultacji prawnej. Każda sprawa jest inna i tylko dokładna indywidualna weryfikacja przez prawnika dokumentacji, stanu faktycznego czyli tego co jest sprawą może Ci pomóc.

Kosmetyka Prawo jest blogiem, który działa pro bono. Blog nie wiąże się z pobieraniem korzyści finansowych od użytkowników oraz partnerów

Kim jestem?

Nazywam się Charlotta Lendzion i jestem prawnikiem. Prawo ukończyłam z wyróżnieniem i  aktualnie prowadzę badania naukowe w ramach pracy doktorskiej z prawa nowych technologii i zobowiązań umownych. Wszelkie działania w sferze internetowej nie są mi obce, jak również kwestie odpowiedzialności odszkodowawczej oraz zakres realizacji umów.

Dodatkowo:

  • Jestem mediatorem gospodarczym, oznacza to, że jeżeli jesteś z kimś w sporze np. pracownikiem, pracodawcą, kontrahentem to moim zadaniem jest pomóc Ci rozwiązać ten spór nie idąc do sądu. Jeżeli zatem masz tego typu sprawy zapraszam Cię do kontaktu. Konsultacja jest bezpłatna!
  • Jestem Auditorem wewnętrznym wg normy ISO 27001(Bezpieczeństwo informacji), co oznacza, że wiem jak powinny być realizowane działania związane z bezpieczeństwem informacji w danej firmie. Dzięki odpowiedniemu szkoleniu, który zakończył się certyfikatem mogę wewnętrznie weryfikować dane działania w organizacji.
  • Jestem Auditorem wewnetrznym systemu zarządzania jakością wg PN- EN ISO 9001(Zarządzanie jakością)
  • Jestem Auditorem wewnętrznym Bezpieczeństwa i higieny pracy wg ISO 45001

Aktualnie również jestem w trakcie poszerzania kwalifikacji o Zarządzanie Środowiskowe.