TOP 3 narzędzi do planowania online w salonie beauty, które warto znać

Planowanie to bardzo istotny element każdego kto prowadzi swój biznes. Dlatego dziś top 5 narzędzi, które warto znać do planowania online.

NR.1 – Trello – Trello jest moim faworytem z kilku powodów. Po pierwsze ma ustawienie projektowe z cyklu: TO DO (do zrobienia), Doing, Done, Cancel i wiele innych. Dowolnie możemy przestawiać i klikać, ustawiać priorytety, etykiety, czas, dodawać inne osoby. W wersji rozszerzonej można tym można go łączyć z kalendarzem oraz innymi aplikacjami, co znacznie ułatwia pracę szczególnie jak prowadzi się kilka projektów z różnymi zespołami ludźmi – nawet międzynarodowymi. Przykładową tablicę można zobaczyć tu: https://trello.com/b/1x4Uql2u/project-management

Trello posiada również szereg bonusów jak np. naklejki 😀 oraz w wersji Trello board with Business Class można korzystać z takich rozwiązań jak:

  • Timeline viewTimelineVisually plan time and workload.
  • Table viewTableDisplay cards in rows and columns, like a spreadsheet.
  • Calendar viewCalendarSee cards with dates on a calendar.
  • Dashboard viewDashboardGenerate charts, visuals, and metrics for your work.
  • Map viewMapVisualize card locations on an interactive map.

NR 2- Kalendarz Google – niezwykle przydatny i posiada możliwość współdzielenia go z innymi. Dodatkowo mało kto wie, że kalendarz Google ma możliwość “nakładek” tj. można zrobić kilka kalendarzy (np. prywatny i biznesowy) każdy ma inny kolor i możemy jeden wyłączyć tymczasowo a w razie planowania włączyć każdy. Funkcja ta przydaje się szczególnie, jeżeli ustalamy spotkania.w niestandardowych godzinach, które przeznaczone są na życie rodzinne. Wszyscy wiedzą, że kalendarz jest a mało kto go używa, a niedawno wpadło mu właśnie kilka nowych rozwiązań.

Nr 3- ASANA – aplikacja do planowania najróżniejszych projektów bez względu na to jak bardzo są zaawansowane.Można wybrać template odpowiednią do zadania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz