Webinar: Bezpieczeństwo informacji w salonie beauty – Akademia Prawa Beauty

Bezpieczeństwo informacji w salonie Beauty to pierwszy krok do tego, aby dokładnie określić czym jest bezpieczeństwo informacji w salonie beauty, jak ono może być realizowane oraz dlaczego jest tak ważne. 

Bezpieczeństwo informacji to ochrona informacji przed zagrożeniami mająca na celu zapewnienie ciągłości działania procesów biznesowych, minimalizacji ryzyka związanego z procesami zachodzącymi w firmie.  

Czy wiesz, że klienci posiadają coraz większą świadomość o przysługujących im prawach i widzą jeżeli informacje poufne są widoczne?

Czy wiesz, że na gruncie przepisów RODO administrator danych odpowiada nie tylko administracyjnie na przykładzie ogromnych kar, ale również odszkodowawczo w stosunku do swoich klientów jeżeli naruszy ich prawa?

Czy odpowiednio zabezpieczasz swój biznes i chronisz wszelkie informacje? 

Z roku na rok rośnie liczba incydentów bezpieczeństwa nie tylko w cyberświecie ale również jest to realne zagrożenie danych osobowych, które salony kosmetyczne przetwarzają czasami w szerokim tego słowa znaczeniu.

Według raportu rocznego CERT Polska w 2020 r. zarejestrowano 10420 incy- dentów cyberbezpieczeństwa, co stanowi wzrost o 60,7 proc. w porównaniu do roku ubiegłego. Najpopularniejszym typem incydentu był phishing — stanowił aż 73 proc. wszystkich obsłużonych incy- dentów. Liczba takich zgłoszeń wzrosła o 116 proc. rok do roku. Phishing to metoda pewnego rodzaju oszustwa, którego celem przestępcy jest podszywanie się pod inną osobę lub przedsiębiorstwo/instytucję w celu wyłudzenia poufnych informacji, zainfekowania komputera szkodliwym oprogramowaniem. Takie czynności mogą doprowadzić do kradzieży danych osobowych, danych finansowych i wielu innych przestępstw.

Dlatego też z przyjemnością zachęcam Cię do udziału w webinarze 
pt. Bezpieczeństwo informacji w salonie Beauty
– Webinar odbędzie się 15 stycznia 2022r.  o godzinie 19:00 (sobota)

Szczegóły i bilety tu: https://sklep.llegal.pl/pl/p/Webinar-Bezpieczenstwo-informacji-w-salonie-beauty/89

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz