B2Beauty Trends Show – Targi dla branży beauty

  Jest nam niezmimernie miło poinformować, że Kosmetyka i Prawo objęła patronat medialny nad Targami B2Beauty Trends Show.

  zgodnie z informacją organizatora, najnowsze trendy w sektorze beauty, warsztaty eksperckie. To wszystko podczas jednego wydarzenia – biznesowych targów branży kosmetycznej B2Beauty Trends Show. Tego wydarzenia profesjonaliści nie mogą przegapić!

  Już 16 lutego 2021 roku zapraszamy na PGE Narodowy, by poznać piękną i biznesową stronę Warszawy. 
  B2Beauty Trends Show to nowa przestrzeń dla pasjonatów i przedstawicieli branży beauty. To miejsce przeplatania się zarówno najważniejszych, jak również najnowszych marek kosmetycznych, ekspertów w dziedzinach urody i zawodowców, którzy doradzą nie tylko w kwestii pielęgnacji, ale także zarządzania, sprzedaży i marketingu. To podczas tego wydarzenia profesjonaliści spotkają profesjonalistów, nawiążą biznesowe kontakty i otworzą się na nowe relacje w branży. 

  Posiadasz produkty i usługi dedykowane branży kosmetycznej?
  Pasjonuje Cię sektor beauty?
  Chcesz poznać najnowsze trendy?
  Planujesz założyć biznes w branży kosmetycznej albo już go masz i chcesz go rozwinąć?

  Jeśli tak, B2Beauty Trends Show to event dla Ciebie! 
  Podczas targów można będzie poznać ofertę dwunastu sektorów urody:  
   kosmetologii 
   depilacji 
  – makijażu 
   przedłużania rzęs 
   trychologii 
   manicure & pedicure 
   wellness & spa 
   mediów branżowych 
   podologii 
   usług 
   produkcji i surowców 
   wyposażenia gabinetów kosmetycznych 

  Ponadto, na uczestników będą czekać merytoryczne wykłady z zakresu bieżących trendów, managementu, zarządzania zespołem, budowania sieci stałych klientów w social mediach, jak również remarketingu. W planie wydarzenia są także certyfikowane warsztaty z zakresukosmetologii oraz makijażu, business matching i konkurs live na najmodniejszy make up 2021. 
  Z przyjemnością informujemy, że Srebrnym Sponsorem B2Beauty Trends Show zostało Yellow Rose, nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny. 

  B2Beauty Trends Show
  Termin: 16 lutego 2021 
  Miejsce: PGE Narodowy 

  Na to wydarzenie Warszawa czekała od dawna! Już dziś zarezerwuj sobie termin i zarejestruj się na B2Beauty Trends Show. Więcej informacji i bilety znajdziesz na stronie internetowej b2beautytrends.pl.
  B2Beauty Trends Show. Piękna strona Warszawy