Działalność nierejestrowana dla stylistki paznokci?

Początki ruszenia z własnym biznesem są niewątpliwie trudne, szczególnie jak nie wiemy ile będzie klientów. Po wejściu w życie przepisów dotyczących działalności nierejestrowanej (nieewidencjonowanej) takie osoby mają łatwiejszy start, aby “zapoznać się” z biznesem jaki chcą prowadzić.

Lada chwila wyjdzie moja książka -> o ta: https://kosmetykaprawo.pl/dzialalnosc-nierejestrowana-kosmetyczki-fryzjerki-wkrotce-pierwsza-taka-ksiazka-w-sprzedazy/

Szeroko opisuje aspekty działalnosci nierejestrowanej dla branży beauty, która co do zasady rządzi się wieloma innymi aspektami niż inne branże.

Dlatego będzie mi ogromnie miło, jeżeli zapoznasz się z nią. A co w niej dobrego będzie? Oprócz kwestii prawnych również aspekty biznesowe i tym co jest ważne na starcie, albowiem pierwsze kroki są bardzo ważne.

Posiadając duże doświadczenie w sprzedaży i marketingu ale również w rozwoju biznesu (od 1999 roku) przygotowałam dla czytelników skondensowaną informacje, która nie tylko powie ci co i jak w aspekcie zgodności prawnej ale również co i jak w trawie piszczy w rozwoju biznesu.

Liczę, że dołączysz do czytelników 🙂

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz