Odpowiedzialność odszkodowawcza osób wykonujących usługi kosmetyczne i fryzjerskie – nowa książka na rynku dla branży beauty

Brak uregulowania usług kosmetycznych i fryzjerskich jako takich wprowadza niską świadomość społeczną co do granic odpowiedzialności podmiotu, który wykonuje dane usługi.
Samo poszerzanie wiedzy marketingowej czy biznesowej nie jest wystarczające albowiem podstawą obrotu handlowego jest również zgodność prawna. 

Książka przedstawia zarys cywilnej odpowiedzialności odszkodowawczej i jest skierowana do kosmetologów, kosmetyczek, fryzjerek, fryzjerów, barberów oraz wszelkich osób, które zawodowo zajmują się świadczeniem tytułowych usług.

Czytelnik oprócz teorii prawa, znajdzie w niej również omówienie wyroków sądowych w sprawach o błędy kosmetyczne i fryzjerskie. Dzięki temu będzie miał szerszy pogląd na daną problematykę, a co za tym idzie lepiej będzie w stanie zrozumieć pewne mechanizmy prawne, które zachodzą przy rozpatrywaniu odpowiedzialności przez sądy.

Niniejsza pozycja będzie doskonałym uzupełnieniem wiedzy biznesowej dla osób, które na codzień zajmują się świadczeniem omawianych usług.

Patronat medialny nad książką objęli:

Dwumiesięcznik Kosmetologia Estetyczna, Kurier Fryzjerski, TrustedCosmetics.pl, Urodaizdrowie.pl, Barber Expert Magazine, Ambasada Kosmetyczna, Kosmetyka Prawo

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz